Contact Us

Follow Us

Jak hrát od roku 2017 na online automatech

Jak sami dobře víte, já teda taky, tak došlo při hře na automaty k fůře omezení.  Rád sázím po internetu, ale teď už to není taková samozřejmost jako minulý rok. A přitom jde o rozjetý vlak, protože nás sází asi čtyři sta tisíc. Beru to jako zábavu a znovu opakuju, že nejsem gambler, ale deset procent hráčů do toho bohužel spadlo až po uši. Hrají i děti, a to samozřejmě špatně, protože ti jsou snadnou obětí v první řadě.  Od začátku roku mají velké developerské společnosti jako NetEnt nebo třeba Microgaming na programu upravit software tak, aby vyhovoval předpisům zákona. Co to je? Jedno herní kolo musí mít aspoň dvě sekundy a každé dvě hodiny hrají je nutné patnáctiminutová pauza. Třeba společnost Synot dobře zareagovala, takže tento zákon neznamenal konec automatů tak, jak je známe. 

TADY je článek o tom, jak se dá bankomat okrást a jak jsou lidé vábeni jejich obsahem, že jsou schopni udělat všechno, ale co nejdříve zbohatli. Je to hanebné a takové lidi sám nechápu, ale touha po penězích dělá své. Jsi hazardní hráč nebo jen čekáš, až si štěstí sedne na tebe? TADY je dobrý článek

Nedělá mi problém hraní na online automatech bez vkladu

Dobrá zpráva je, že automaty zdarma jedou dál. Takže automaty bez vkladu, kde se hraje s virtuálními penězi jsou pořád k dispozici.. Mrkněte na to, dá se vybrat. Já mám rád takové klasiky, jako je třeba Retro Reels, Five Liner nebo Mega Joker, takže staré dobré fruiťáky. Takže nemusím zoufat a jde jenom o to, vybrat si ten správný online hrací automat.

Je nějaký vzorec nebo pravidlo pro to, jak hrát automaty? Máte ho někdo?

Není to jenom moje záliba, patří to mezi nejoblíbenější a také nejrozšířenější způsoby, jak hrát hazardní hry na světě. Je velká výhoda, že se nemusí nikam chodit a můžu si zahrát i z pohodlí obýváku, v papučích a v županu. Ale je tu otázka, jde poznat automat, který vyplatí velkou výhru? Jde si nějak vybrat ten správný stroj? Jedni hráči tvrdí, že existuje cold automat, který vyplácí výhru zřídka, ale když už vyplácí, tak ta částka stojí za to. Druhá skupina hráčů má zase hot automaty, které vyplácejí výhru častěji, ale není tak vysoká. Co je tedy správně? Samozřejmě ani jedna z těchto teorií není pravdivá.

Vím, že jde hlavně o náhodu

Dalším mýtem je, že si někdo stanoví nějaký vzorec, jakým automat peníze vydává. Ale nic takové opět neexistuje. Každé kolo je postaveno na náhodné kombinaci znaků, tvarů, obrázků. Je to tak, výherní automaty jsou dílem náhody. Výherní automaty by se mohly dělat s jistými vzorci hraní, ale žádné casino takové automaty nevyužívá. A tak je jejich hraní opět jenom braní barevných kuliček z pytlíku. Potom, co se kulička vytáhne, tak se vrací zase zpět… A platí, že čím méně kuliček jedné barvy v pytlíku bude, tím vyšší je výplatní hodnota pro tuto barvu. Jak prosté, a přitom tak ďábelské.

Dám vám takový pěkný příklad

Tak se pojďme na ty barevné kuličky podívat zblízka. Tak máme v pytlíku tisíc barevných kuliček a jenom jedna jediná z nich je zlatá a má výplatní poměr pět set ku jedné. Sto kuliček je stříbrných aj ejich výplatní poměr je pět ku jedné. No a je jasné, že zbývajících 899 kuliček, které jsou dejme tomu červené, mi nic nevyhrají. A teď se do toho pojďme zamotat ještě víc.Jedna zlatá kulička je vytažena jednou za tisíc her a stříbrná stokrát z tisícovky her, takže jinými slovy jednou za deset pokusů. Ale dá se říci, kdy si vytáhneme zlatou? No nedá, a každý z nás hráčů má stejnou pravděpodobnost, že si ji vytáhne. Každá hra je jedinečná, a to je to, co mě na ní táhne. Co vy, máte nějakou fintu, nebo se mnou souhlasíte?

Milan Vaněk