Contact Us

Follow Us

Také vás ranní holení nebaví? Hladké tváře můžete získat jednoduše a dlouhodobě

Vousy a jejich neustálé holení. Mnoho mužů tuto denní rutinu nenávidí. Patříte mezi ně? Existuje řešení, které vám dovolí mít od strniště i vousů na nějakou dobu pokoj. Vy si budete moci užít hladké tváře, a to bez holení a podrážděné pokožky. Také vás holení vlastně bolí? I s tím může být konec.

Ke každodennímu holení existují alternativy

Vousy nebo chloupky v obličeji dokážou potrápit mnoho mužů. Ne každý má štěstí na to, mít na své tváři souměrný a hezký porost. A ač teď jsou zarostlé líce v módě, ne každému plnovous nebo strniště esteticky nebo z povahy práce vyhovuje. Jak odstranit chloupky na tváři a nemuset se přitom denně holit?

Řešením může být laserová epilace. To vás zbaví nechtěných vousů dlouhodobě tam, kde jej mít nechcete.

A to za úvahu stojí.

Myslíte si, že na laserovou epilaci chodí jen ženy? Jste na omylu

Zdá se vám, že nechat si ošetřit své vousy laserem je takové „zženštilé“? Že ke správnému muži denní holení a strniště prostě patří? Že na laserovou epilaci chodí jen ženy, které mají nehezký knírek pod nosem a které už nechtějí být srovnávány s Fridou Kahlo? Nenechte se zmást. Odstranění vousů může být věcí ryze praktickou a mužskou.

 

  • Při mnoha sportech záleží na vteřinách nebo dokonce i setinách vteřin. A každý zbytečný odpor vzduchu může být rozhodující v tom, zda budete nebo nebudete stát v na stupních vítězů. Ze sportů lze například jmenovat takové plavání. A i hokej. Své o tom ví například i Tomáš Plekanec po přestupu z Montrealu do Toronta. I tam byla nějakou dobu upřednostňováno hladké oholení
  • Existují různé profese, kde je hladká tvář výhodou anebo dokonce nutností. Chcete k hradní stráži? Tvář bez vousů jednou z podmínek přijetí.
  • Hladká tvář je často také spojována se seriózností a solidností. Podívejte se na oblast bankovnictví nebo právní sféry.

 

A víte dokonce, že:

  • nosit plnovous bylo dovoleno vojákům britského letectva až v roce 2019? Do té doby byl povolen pouze knír nebo holá tvář. Podobně na tom byla například i rakouská armáda.

Citlivá pleť toto řešení ocení

Máte-li citlivou pleť může být laserová epilace ideálním kompromisem mezi pohodlím a estetickou stránkou věci.

Citlivé pleti totiž dennodenní holení rozhodně neprospívá. I když budete používat speciální holící pěny či stojky, tak pořád budete pokožku namáhat více, než je potřeba.

 

A nezapomeňte, že i když mužská pleť snese více než ta ženská, tak i o ní je třeba pečovat. A ač se říká, že u mužů přidává věk na přitažlivosti, tak proč vypadat ve 40 letech na 60, že? Chcete poradit, jak?

Za pár minut hotovo

Vzhledem k tomu, že obličej je dosti malá plocha, můžete počítat s tím, že zákrokem neztratíte mnoho času. Většinou se jedná o dobu kolem 20 minut. Záleží na množství vousů a velikosti tváře.

 

Laserové ošetření je bezpečné a bezbolestné

Dá se říci, že laserové ošetření je jedním z vrcholů současné péče o pleť. V případě, že zvolíte ošetření na renomované klinice, budete mít zaručenou profesionální péči z rukou zkušených zdravotníků s patřičnou certifikací. Na rozdíl od kosmetického salónu.

A jak je to s bezbolestností? Ta je zaručena tím, že lasery v sobě mají zabudované také soběžné chlazení pokožky, které danou oblast po dobu zákroku znecitlivuje.

Jak to probíhá?

  • Objednáte si konzultaci o odborníkem, který posoudí stav pokožky a ukáže, jak bude zákrok probíhat.
  • Epilace sama je rychlá. Celkový čas závisí na ploše a hustotě vousů.
  • Pro dokonalý vzhled a pokožku trvale bez vousů je potřeba zákrok po několika týdnech opakovat. Důvodem je to, že je potřeba chloupky zasáhnout v určitém stádiu růstu.

Laserová epilace vás zbaví nekonečného a nepříjemného holení strniště a vousů.

Je to to i pro vás nepříjemná rutina, kterou začínáte den?

Milan Vaněk